O nás

O nás

Kto sme?

Už od roku 2002 realizujeme výrobu, dodávky a montáž plastových okien, dverí, pevných zasklení a zimných záhrad. Od začiatku sme vsadili na kvalitu – nemecký špičkový profil TROCAL. Postupom času sme sortiment rozšírili aj o ďalší vysokokvalitný profil – P-line ( technológia REHAU ). Vzhľadom na vývojové tendencie na trhu sme pristúpili aj k výrobe a dodávkam výrobkov z hliníkových profilov systému ALUMIL. Izolačné a špeciálne sklá odoberáme od spoločnosti IGLASS a AGC. Kovania okien a dverí sú od rakúskej spoločnosti MACO a nemeckých spoločností G-U a SCHÜRING.

Keďže požiadavky zákazníkov smerujú ku komplexnosti dodávky, aj v tomto sme im vyšli v ústrety. Celý realizačný proces prispôsobujeme individuálnym potrebám zákazníka (cenová ponuka – zameranie – konštrukčný návrh pri zimných záhradách – výroba – demontáž starých okien a ich likvidácia montáž nových výrobkov – tesniace pásky – osadenie vnútorných a vonkajších parapiet – murárske vysprávky – dodávka a montáž vnútorných a vonkajších žalúzií a sieťok proti hmyzu).

Disponujeme kolektívom veľmi skúsených pracovníkov, čo nám, spolu s kvalitným materiálovo-technologickým zázemím, umožňuje pružne reagovať na požiadavky zákazníka, vrátane vysokej architektonickej variabilnosti.

Portfólio našich zákazníkov zahŕňa drobných individuálnych investorov, stavebné firmy, ale aj výrobné a logistické spoločnosti. Referencie